parallax background

O nás

Vítejte na stránkách Taneční skupiny Attitude Dvůr Králové nad Labem!


 Jsme taneční skupina, která byla založena v roce 2011 Lucií Sýkorovou, ale naše historie sahá do roku 2007, kdy jsme se začali aktivně podílet na tanečních kroužcích v DDM1. Naše skupina se skládá z více než 170 členů ve věku od 3 let až po dospělé, kteří mají společné to, že milují tanec a pohyb.

Od našich začátků jsme se účastnili pohárových i republikových tanečních soutěží, kde jsme získali mnoho krásných umístění. Kromě účasti na soutěžích také vytváříme choreografie na různé akce a realizujeme vlastní projekty.

Jsme hrdí na to, že naše skupina disponuje řadou vlastních lektorů, kteří pracují s našimi členy, aby je vedli ke stále lepším výkonům. Pravidelně se také učíme od lektorů z předních tanečních skupin v České republice.

Naším hlavním cílem je, aby se členové TS Attitude DKnL cítili v naší komunitě dobře, aby se hýbali, tančili a trávili svůj volný čas efektivně a smysluplně. Věříme, že tanec může být prospěšný pro duši i tělo, a chceme přinést do životů našich členů radost a pozitivní energii.

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky, a těšíme se na setkání s vámi na našich tanečních akcích a projektech.

S pozdravem,

Taneční skupina Attitude Dvůr Králové nad Labem

Spojuje nás radost z tancování, přátelství a také chuť dokázat, že se píle vyplácí! TS Attitude DKnL není jen zábava, je to naše druhá rodina.